Semináře

Víkendový jednodenní seminář “Pod pokličkou jógy”

Tento celodenní seminář je vhodný pro všechny, kteří chtějí obohatit svoji praxi, nahlédnout hlouběji do jógové tematiky, prostě zažít jógu trochu jinak než na pravidelných lekcích. Prožijete jedinečný den plný praxe i teorie, zpěvu manter, meditací a hlavně příjemného společně stráveného času na podložkách.

Počet míst: max. 4, naše setkání tedy bude příjemně komorní
Cena: 1.200,- Kč (v ceně jsou zahrnuty studijní materiály)
Místo konání: Soukromé jógové prostory v Dolní Lutyni
Termíny:

  • Sobota 21. ledna 2023, od 9 do 17 hodin (obědová přestávka cca 1,5 hod.)
  • Sobota 4. února 2023, od 9 do 17 hodin (obědová přestávka cca 1,5 hod.)

Přihlášky zasílejte na e-mail: info@pohodovyzivot.cz

“Děkuji Alence za skvěle strávený čas na semináři Pod pokličkou jógy. Byl to supr den plný cvičení, nových poznatků a dobré zábavy. Už teď se těším na další takovou akci.”
Lenka


“Alena nás hezky přivítala a od počátku vytvořila příjemné přátelské prostředí pro celou skupinu. Seminář byl veden pohodovou formou, kdy se střídala praxe (cvičení) s teorií. V rámci teorie nás lektorka obohatila lehkou formou o poznatky, které běžně na józe neslycháváme, a přesto jsou neoddělitelnou a mnohdy podstatnou součástí jógy jako takové. Věřím, že mnoho jsme ještě neslyšeli, takže se těším, co bude příště.”
Petr


“Moc se mi líbilo, že na semináři byla vytvořena příjemná a přátelská atmosféra, ve které jsem se cítila bezpečně. Poznala jsem se více s lidmi, s kterými chodím na pravidelné lekce. Praxe v kombinaci s teorií byla skvěle vyvážená. Prostor pro seminář moc příjemný. Odnáším si z toho, že jóga není jen o psovi a kobře a jiných pozicích, ale může to být i životní styl, cesta, jak být sami sebou a jak se chovat ke svému okolí, abychom byli šťastní a sami se sebou spokojení. Budu se moc těšit na další seminář.”
Verča

 

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close