Semináře

Máte-li zájem o některý ze seminářů a zrovna nejsou vypsané termíny, napište mi.

Víkendový jednodenní seminář “Pod pokličkou jógy”

Tento celodenní seminář je vhodný pro všechny, kteří chtějí obohatit svoji praxi, nahlédnout hlouběji do jógové tematiky, prostě zažít jógu trochu jinak než na pravidelných lekcích. Prožijete jedinečný den plný praxe i teorie, zpěvu manter, meditací a hlavně příjemného společně stráveného času na podložkách.

Počet míst: max. 4, naše setkání tedy bude příjemně komorní
Cena: 1.500,- Kč (v ceně jsou zahrnuty studijní materiály)
Místo konání: Soukromé jógové prostory v Dolní Lutyni
Termíny: Sobota 2. března 2024, od 9 do 17h

Přihlášky zasílejte na e-mail: info@pohodovyzivot.cz


Víkendový jednodenní seminář “Pod pokličkou jógy 2”

Pokračování oblíbeného semináře, ve kterém společně pronikneme hlouběji do tajů jógy. Seznámíte se s mocným nástrojem jógy – pranajamou, dozvíte se, co jsou kléše neboli překážky na cestě jógy, tématem budou i guny a jejich působení.

Počet míst: 4
Cena: 1.500,- Kč (v ceně jsou zahrnuty studijní materiály)
Místo konání: Soukromé jógové prostory v Dolní Lutyni
Termíny:
Sobota 16. března 2024, od 9 do 17h
Sobota 6. dubna 2024, od 9 do 17h

Přihlášky zasílejte na e-mail: info@pohodovyzivot.cz


Víkendový jednodenní seminář “Čakry”

Tento seminář je zaměřen na energetická centra našeho těla (čakry), která ovlivňují naše zdraví, psychickou pohodu a také osobní rozvoj. Pomocí vědomé práce s energií můžete zjistit víc o tom, kdo skutečně jste, objevit případnou nerovnováhu a najít způsob k uzdravení i k duchovnímu růstu. Vyzkoušíte si různé techniky (cvičení, meditace atd.), které můžete dál rozvíjet v běžném životě tak, aby Váš život byl harmonický a naplněný.

Počet míst: max. 4, naše setkání tedy bude příjemně komorní
Cena: 1.500,- Kč (v ceně jsou zahrnuty studijní materiály)
Místo konání: Soukromé jógové prostory v Dolní Lutyni
Termíny: V současné době není vypsaný termín

Přihlášky zasílejte na e-mail: info@pohodovyzivot.cz

“Děkuji Alence za skvěle strávený čas na semináři Pod pokličkou jógy. Byl to supr den plný cvičení, nových poznatků a dobré zábavy. Už teď se těším na další takovou akci.”
Lenka


“Alena nás hezky přivítala a od počátku vytvořila příjemné přátelské prostředí pro celou skupinu. Seminář byl veden pohodovou formou, kdy se střídala praxe (cvičení) s teorií. V rámci teorie nás lektorka obohatila lehkou formou o poznatky, které běžně na józe neslycháváme, a přesto jsou neoddělitelnou a mnohdy podstatnou součástí jógy jako takové. Věřím, že mnoho jsme ještě neslyšeli, takže se těším, co bude příště.”
Petr


“Moc se mi líbilo, že na semináři byla vytvořena příjemná a přátelská atmosféra, ve které jsem se cítila bezpečně. Poznala jsem se více s lidmi, s kterými chodím na pravidelné lekce. Praxe v kombinaci s teorií byla skvěle vyvážená. Prostor pro seminář moc příjemný. Odnáším si z toho, že jóga není jen o psovi a kobře a jiných pozicích, ale může to být i životní styl, cesta, jak být sami sebou a jak se chovat ke svému okolí, abychom byli šťastní a sami se sebou spokojení. Budu se moc těšit na další seminář.”
Verča

“Ráda bych poděkovala Alence, že jsem se mohla zúčastnit celodenního semináře “Pod pokličkou jógy”. Vše co mi poskytla v průběhu tohoto semináře bylo pro mne velice obohacující. Příjemné prostředí, pozitivní nálada, milá společnost přítomných lidí, cvičení, meditace, mantry a také teorie. Tento den byl pro mne velmi obohacující v mé cestě sebepoznání. Těším se na další.”
Renča

“Setkání na semináři Čakry pro mne bylo, jakoby jsem Alenku už znala. Milá, laskavá, andělská bytost, která vás hladí po duši nejen svým něžným hlasem. Když tuhle přirozenost v sobě lektor jógy má není co víc dodat… Radost cvičit v její přítomnosti. Děkuji za krásný, obohacující seminář.”
Gabka

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close